Z ostatniej chwili / news
Home / Business / Targowe nowości – Strefa Dronów na targach Mobile IT 22-23 luty 2017

Targowe nowości – Strefa Dronów na targach Mobile IT 22-23 luty 2017

Przed nami podróż do świata nowych, zaskakujących technologii

Czy można zebrać i zaprezentować różne gałęzie świata nowych technologii w jednym miejscu? Odpowiedź brzmi: tak. Wystarczy odwiedzić Targi Mobile-IT, które odbędą się po raz czwarty w Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków.

mobile-it_1

Jedno jest pewne, targi na dobre wpisały się w coroczny kalendarz najważniejszych spotkań
z zakresu mobile, IT oraz nowych technologii. Choć impreza należy do młodych z roku na rok przyciąga coraz większą uwagę. Świadczą o tym liczby z ostatniej edycji, w trakcie której: 70 firm prezentowało swoje produkty i usługi na stoiskach, 1800 osób odwiedziło i brało udział w wydarzeniach towarzyszących, zaś ponad 30 mediów objęło Targi patronatem.

mobile-it_2

Opinie wystawców również potwierdzają, że pozycja Mobile-IT ugruntowała się w trakcie ich trzyletniej organizacji. Część firm pojawia się na tych targach od początku ich istnienia. Jak mówi Andrzej Ogonowski z SMSAPI – 3. edycja Targów Mobile-IT potwierdza, że ta impreza się przyjęła. My musimy się pokazywać, więc cieszy nas, że jest taka inicjatywa tu w Krakowie. Cenimy sobie możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami. Ogonowski podkreśla, że impreza rozwinęła się na przestrzeni 3 lat. – Byliśmy na wszystkich dotychczasowych edycjach i ta wypada zdecydowanie najlepiej. Mierzymy zadowolenie ilością zebranych wizytówek i w tym roku mieliśmy największy ruch. Co ważne, odwiedzający są konkretni, wiedzą po co przychodzą i o co pytać. W podobnym tonie o targach wypowiada się przedstawicielka tegorocznego debiutanta, firmy eCard S.A., podkreślając dobrą organizację targów, jak i obecność profesjonalnych odwiedzających. Jesteśmy pierwszy raz na Mobile-IT i oceniamy ten pobyt bardzo dobrze. Na doskonałą ocenę składa się wysoka frekwencja zwiedzających, inne firmy, które się wystawiły oraz odbywające się prelekcje. Wszystko na wysokim poziomie. Świetnie zaaranżowane stoiska – przejrzyste i otwarte – mówi Katarzyna Dobosz, Kierownik Sprzedaży eCommerce w eCard S.A.

mobile-it_3

Do targów pozostało jeszcze kilka miesięcy, jednak organizatorzy już dziś zdradzają, iż otrzymują coraz więcej zgłoszeń ze strony firm, a tegoroczny program obfitować będzie w wiele atrakcji.

Targowe nowości – Strefa Dronów

W ramach targowej nowości organizatorzy Mobile-IT postanowili wprowadzić kolejną specjalną strefę tematyczną – Strefę Dronów, która będzie miejscem dla producentów bezzałogowych statków powietrznych, ich dystrybutorów, twórców aplikacji mobilnych poświęconym tym urządzeniom oraz ekspertów z dynamicznie rozwijającego się rynku dronów. Odbywające się w salkach seminaryjnych na terenie EXPO Kraków warsztaty prowadzone przez profesjonalistów, a także pokazowe przeloty będą niezwykle ważnym elementem programu towarzyszącego.

Wśród wydarzeń towarzyszących niezwykle ważnym elementem obecnym od pierwszej edycji jest Strefa Workshops, w której eksperci dzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem z uczestnikami targów. Ogólnodostępna dla gości targowych strefa gromadzi osoby zainteresowane najnowszymi informacjami z życia branży i chętnych do poznania ciekawych case studies.
Firmy zainteresowane udziałem w 4. Targach Mobile-IT w charakterze wystawców informujemy, że zgłoszenia przyjmowane są do 31 stycznia 2017 roku.

Targi Mobile-IT
Termin: 22-23 lutego 2017
Miejsce: Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9, 31-586 Kraków
Strona internetowa: www.mobile-it.com.pl
Organizatorem Targów Mobile-IT jest firma Targi w Krakowie Sp. z o.o.

About Michał Szczodrowski

Zobacz także

Zrzut ekranu 2020-11-24 o 12.11.27

Spotkania online dla użytkowników bezzałogowców

Urząd Lotnictwa Cywilnego poinformował o przygotowywanym przez EASA (European Union Aviation Safety Agency) dla użytkowników ...

IMG_20201121_134800

Pomiary batymetryczne z użyciem drona w misji automatycznej

Dron do pomiarów batymetrycznych Tworzenie map batymetrycznych Budowa na zamówienie wg ustaleń, praktycznie nieograniczone możliwości ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *