Z ostatniej chwili / news
Home / Ciekawostki / 4. Targi Rozwiązań IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych już 22-23 lutego 2017 w EXPO Kraków.

4. Targi Rozwiązań IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych już 22-23 lutego 2017 w EXPO Kraków.

Weź udział w mobilnej rewolucji

Jak wyglądałby świat bez nowych technologii? Niewielu z nas potrafi sobie to wyobrazić. Jednak rynek mobilnych rozwiązań rozwija się tak szybko, że trudno za nim nadążyć. Dla wszystkich tych, którzy chcą znać trendy i korzystać z nich w codziennym życiu, czy biznesie w lutym odbędzie się wydarzenie, które trzeba odwiedzić. Wciągnij się w rewolucję i przyjdź na 4. Targi Rozwiązań IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych już 22-23 lutego 2017 w EXPO Kraków.

Połączenie idealne

Targi Mobile IT to jedyne miejsce w Polsce, w którym spotykają się przedstawiciele i eksperci z trzech branż: mobile, IT oraz e-commerce. To połączenie ma duży potencjał. Targi dają możliwość zarówno zapoznania się z najnowszymi trendami, jak i zademonstrowania oraz przetestowania nowoczesnych urządzeń mobilnych. Mobile-IT to także doskonała platforma dla przedsiębiorców. Wystawcy zaprezentują bowiem najnowocześniejsze narzędzia marketingowo-biznesowe, które zwiększają efektywność firm i są ważnym elementem na drodze do sukcesu.

3-edycja-targow-mobile-it_6-jpg

O dużej wartości merytorycznej Targów przekonują sami wystawcy tegorocznej edycji. Zdaniem Bartłomieja Lewandowskiego z firmy Mobter „Krakowskie Targi Mobile-IT to jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży mobilnej w Polsce, na którym pojawia się sama śmietanka specjalistów. Nawiązaliśmy ciekawe relacje biznesowe z dużymi graczami m.in. z rynku bankowości, ubezpieczeń. Targi Mobile-IT przyciągają profesjonalistów, ludzi świadomych po co tu przyszli i jak powinna wyglądać dobra aplikacja mobilna. To dla nas szczególnie cenne.”

Dla każdego coś innego

Mobile IT to miejsce wielu atrakcji, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Dla branżowych wyjadaczy przygotowana zostanie strefa workShops, gdzie specjaliści będą prezentować case studies i najgorętsze trendy na rynku. Warsztaty i spotkania odbywające się w wydzielonych salach przygotowane zostały z myślą o startapach, oraz osobach, które chcą założyć własną firmę. Można na nich zdobyć sporą dawkę merytorycznej wiedzy. Liczne „know-how” będą niewątpliwie przydatne zarówno młodym przedsiębiorcom, jak i doświadczonym menadżerom. Wisienką na torcie będzie konferencja przygotowana we współpracy z Izbą Gospodarki Elektronicznej e-COMMERCE POLSKA. Dla wszystkich głodnych branżowej wiedzy przygotowanych zostanie wiele pokazów i konkursów. Nie obędzie się także bez nowości. Jedną z nich będzie strefa dronów. Te małe, latające urządzenia mają coraz więcej zastosowań. Warto więc przyjrzeć im się z bliska.

3-edycja-targow-mobile-it_4-jpg

Absolutny „must-have” dla najmłodszych

Najmłodsi spotykają się z mobilnymi rozwiązaniami już od dnia narodzin. To właśnie dzieci stały się grupą, dla których producenci nowych technologii przygotowują coraz to bardziej zaskakujące rozwiązania. Jednym z wystawców będzie marka Photon. Producent pierwszego na świecie robota edukacyjnego, który rozwija się razem z dzieckiem. Znaczy to, że potrafi tyle, ile jego użytkownik. Interaktywny robot to więcej niż zwykła zabawka rzucona w kąt po 2 dniach zabawy. Photon uczy nowych technologii, podstaw programowania, szybkiego podejmowania decyzji i logicznego myślenia. Producenci robota zdobyli wiele światowych nagród. Na Targach Mobile IT będzie można zobaczyć go na żywo i sprawdzić w jaki sposób dotrzeć do najmłodszych odbiorców poprzez technologię.

Organizatorzy Targów Mobile-IT z pewnością zaskoczą kolejnymi nowinkami. Już teraz zapowiada się mnóstwo atrakcji.

3-edycja-targow-mobile-it_3-jpg

Więcej informacji na temat wydarzenia na www.mobile-it.com.pl

About Michał Szczodrowski

Zobacz także

Zrzut ekranu 2020-11-24 o 12.11.27

Spotkania online dla użytkowników bezzałogowców

Urząd Lotnictwa Cywilnego poinformował o przygotowywanym przez EASA (European Union Aviation Safety Agency) dla użytkowników ...

IMG_20201121_134800

Pomiary batymetryczne z użyciem drona w misji automatycznej

Dron do pomiarów batymetrycznych Tworzenie map batymetrycznych Budowa na zamówienie wg ustaleń, praktycznie nieograniczone możliwości ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *