Z ostatniej chwili / news
Home / Business / DJI Aeroscope – system antydronowy

DJI Aeroscope – system antydronowy

DJI Aeroscope

Podczas gdy popularność dronów konsumenckich stale wzrasta, stanowi to potencjalne wyzwanie dla bezpieczeństwa w takich obszarach jak lotniska, więzienia, elektrownie jądrowe oraz różne obiekty rządowe i infrastruktura. Tradycyjne zabezpieczenia w tych lokalizacjach mogą nie być w stanie odpowiednio wykryć i monitorować UAV, aby zapobiec kolejnym incydentom. AeroScope jest w stanie zidentyfikować większość popularnych dronów dostępnych obecnie na rynku, monitorując i analizując ich sygnały elektroniczne w celu uzyskania krytycznych informacji, umożliwiając użytkownikom ochronę integralności ich wrażliwego na lot środowiska.

djiaeroscope

Aeroscope to kompleksowa platforma do wykrywania dronów, która szybko identyfikuje zbierając w czasie rzeczywistym informacje, takie jak status lotu, ścieżki i inne informacje na temat dronów. Ten strumień danych monitorowania pomaga użytkownikom w udzieleniu świadomej odpowiedzi tak szybko, jak to możliwe.

Jesteś zainteresowany DJI Aeroscope?

Zapraszamy do kontaktu.

Michał Szczodrowski, tel. 606 296 568, pilot@uavo.pl

About uavo

Zobacz także

grupa

Stowarzyszenie Operatorów Statków Bezzałogowych w Polsce – UAVO.PL

Stowarzyszenie Operatorów Statków Bezzałogowych w Polsce – UAVO.PL Zaprasza osoby, pilotów UAV oraz samolotów załogowych, ...

Informacje na temat nowych unijnych przepisów dotyczących bezzałogowych statków powietrznych

Komisja Europejska ogłosiła, iż w dniu 11 września 2018 r. planowane jest wejście w życie ...